Belediye ve Hes İlaç Afyonspor'dan Oyuncağını Al Gel Kampanyası

        Belediye ve Hes İlaç Afyonspor'dan Oyuncağını Al Gel Kampanyasıdepremzede kardeşlerimize destek olmak için kampanya başlattı. 'Oyuncağını al gel kampanyası' ile Hes İlaç Afyonspor ve Esenler Erok arasında oynanacak maçta, depremzede çocuklara bağış olarak binlerce oyuncak sahaya atılacak.

Hes İlaç Afyonspor ve Esenler Erok arasında 19 Mart Pazar günü saat 14:00'da gerçekleşecek karşılaşmada "OYUNCAĞINI AL GEL" etkinliği gerçekleştirilecek. İstiklal Marşımızın okunması ile taraftar ellerindeki oyuncakları sahaya atacak ve ardından 1 dakika saygı duruşunda bulunulacak.

DEPREMZEDE ÇOCUKLAR İÇİN SAHAYA OYUNCAK ATILACAK

Afyonkarahisar Belediyesi, Hes İlaç Afyonspor taraftar grupları destekleri ile şehrimizde misafir ettiğimiz afetzede çocuklarımız için kampanya yapılacak. Bu kapsamda düzenlenen oyuncağını al gel çağrısı ile çocuklarımızın yüzlerinin gülmesi hedefleniyor. Taraftarların bağışlayacağı binlerce oyuncak karşılaşma başlamadan hemen önce yeşil zeminleri dolduracak. Toplanan oyuncaklar ise Afyonkarahisar’da ağırlanan depremzede çocuklarımıza iletilecek.

KULÜBÜN SOSYAL MEDYA HESABINDAN TARAFTARA ÇAĞRI

Hes İlaç Afyonspor Kulübünün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada ise “Afyonkarahisar'daki depremzede kardeşlerimize destek oluyoruz. Hes İlaç Afyonspor ve Esenler Erok arasında 19 Mart Pazar günü 14:00'da gerçekleşecek karşılaşmaya OYUNCAĞINI AL GEL.  Haydi Afyonkarahisar!” denildi.