Edinilen bilgiye göre olay, Afyonkarahisar’ın Bolvadin İlçesi Alaca Camii arkasında meydana geldi. İddiaya göre, Bolvadin Belediye Meclis Üyesi Ömer A., kardeşi Ahmet Naim A. yolda karşılaştıkları Yusuf G., ile tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine taraflar ayrılarak uzaklaştırıldı.

TEDAVİ ALTINA ALINDILAR

Daha sonra tekrar buluşan Ömer A., ile Ahmet Naim A.,  Yusuf G., tekrar tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine taraflardan Yusuf G., yanında bulunan bıçakla Ömer A., ile kardeşi Ahmet Naim A’ya saldırdı. Aldığı bıçak darbesi ile yaralanan Ömer A., Bolvadin Devlet Hastanesine, kardeşi Ahmet Naim A., ise Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hastanesinde kaldırılarak tedavi altına alındı.

BAŞKAN KAYACAN HASTANEDE BİLGİ ALDI

Öte yandan çıkan arbede de Yusuf G’nin yanında bulunan Hüseyin S., bıçakla yaralandı. Yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken emniyet ekipleri olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı. Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan da olaydan haber alır almaz Bolvadin Devlet Hastanesine giderek Belediye Meclis Üyesi Ömer A., ve kardeşi Ahmet Naim A’nin sağlık durumu hakkına bilgiler aldı.                

Editör: Afyon ZAFERİM