BELEDİYE MECLİS TOPLANTISI 1 HAZİRAN'DA YAPILACAK

Belediye Meclisi, 5393 sayılı Belediye Kanunu’nun 20. Maddesi ve Belediye Meclisi Çalışma Yönetmeliğinin 6. maddesi hükümleri gereğince 01 Haziran 2023 Perşembe günü saat 18.30 da Belediye Meclis Salonunda toplanacaktır.

Toplantıya ait gündem aşağıya çıkartılmıştır.

İlan olunur.

01 HAZİRAN 2023 TARİHLİ OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GÜNDEMİ

1-

Bir önceki toplantıya ait (02 Mayıs 2023 tarihli)  Meclis toplantısı tutanak özetinin oylanması.

2-

Kamu kurum ve kuruluşlarından ve vatandaşlarımızdan gelen hız kesici, durak yeri trafik levhası ve trafik ile ilgili taleplere ait Trafik Komisyonu raporu.

3-

03 T 0203 plakasının Yeşilyol Taksi Durağından, Ataköy Migros Önü Taksi durağına aktarılması talebi hakkında Trafik Komisyonu raporu.

4-

Kamu kurum ve kuruluşlarından ve vatandaşlarımızdan gelen hız kesici, durak yeri trafik levhası ve trafik ile ilgili talepler hakkında teklif.

5-

03 T 0127 ticari plakanın Süleyman IŞIK’ın üzerinden Mustafa TÜRKEŞSİZ’in üzerine devir edilmesi talebi hakkındaki teklif.

6-

03 T 0061 ticari plakanın Aykut ÖZTÜRK’ün üzerinden Tufan KAPLAN’ın üzerine devir edilmesi talebi hakkındaki teklif.

7-

03 S 0315 ticari plakanın Mehmet BATMAZ’ın üzerinden Şemsettin KARAYEL’in üzerine devir edilmesi talebi hakkındaki teklif.

8-

03 S 0221 ticari plakanın Kanatoğulları Turizm Taşımacılık Temizlik Gıda Taahhüt Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketinin üzerinden Cezbe Taşımacılık Turizm Enerji İnşaat Otomotiv Catering Sanayi Ticaret Limited Şirketinin üzerine devir etme talebi hakkında teklif.

9-

İmar planında ibadet (camii) alanında kalan mülkiyeti belediyemize ait, Afyonkarahisar Merkez Kanlıca Mahallesi 1865 Ada 22 Parsel Nolu taşınmazın Diyanet İşleri Başkanlığına tahsis edilmesi talebi hakkında teklif.

10-

Öğrencilerimizi atık pil toplamaya teşvik etmek, doğa ve çevreye duyarlı nesiller yetiştirmek amacıyla Belediyemizce okulların katılımı ile Atık Pil Toplama Kampanyası düzenlenmesine, kampanyaya katılan 12 okula belediyemizce ödül verilmesi, bu konuda Milli Eğitim Müdürlüğü ile Belediyemiz arasında protokol yapılması, yapılacak protokolü imzalamak üzere Belediye Başkanı Mehmet ZEYBEK’e yetki verilmesi hakkında teklif.

11-

Gelecek oturumun gün ve saatinin belirlenmesi.