Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası KOBİ Akademisi etkinlik takvimi çerçevesinde, “Kurumsal İletişim ve İmaj Yönetimi” eğitimi verildi. Eğitimin açılış konuşmasını ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Kerem Güzel yaptı.

Bay protokol eğitimini verdi

2024 Eğitim Yılı Takvimi İçin Çalışmalar Başladı

Güzel, “2018 yılında hayata geçirdiğimiz, her yıl geliştirerek sürdürdüğümüz ATSO KOBİ Akademisi eğitimlerinin bir marka hâline geldiğini görmekten mutluluk duyuyorum. ATSO KOBİ Akademisi eğitimlerimiz, iş dünyamıza hitap ettiği gibi özellikle üniversite öğrencilerimizin de bugün olduğu gibi dikkatini çekmeye başladı. Her ay en az iki eğitim düzenleme hedefiyle çıktığımız yolda, hedefimize ulaştığımızı memnuniyetle söylemek isterim. Tabii ki ulaştığımız her hedef, bizlere yeni ufuklar açıyor. ATSO KOBİ Akademisi eğitimlerimizi, üyelerimizin taleplerine göre şekillendiriyoruz. Bu bağlamda 2024 yılının eğitim takvimi için de çalışmalarımıza başladık; üyelerimize yönelik anketi tamamladık. Şimdi talep edilen eğitimlerin tarihlerini belirlemek için uğraş veriyoruz” dedi.

eğitime katılım yoğun oldu

SANIĞIN SAVUNMASINDA Kİ İLGİNÇ İDDİA! SANIĞIN SAVUNMASINDA Kİ İLGİNÇ İDDİA!

Eğitim 3 Saat Sürdü

Güzel’in ardından, “Bay Protokol” olarak tanınan Protokol Yönetimi ve Kurumsal Nezaket Kuralları Uzmanı İhsan Ataöv, protokolde giyim, resmi iş görüşmelerinde giyim, beden dili, hitabet, tokalaşma ve oturma düzeni gibi pek çok konuda ayrıntılı bilgiler verdi.

Kaynak: BÜLTEN