Mahalle ziyaretlerini sürdüren Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, bu hafta Cumhuriyet Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Esnaflar ile vatandaşın istek ve görüşlerini dinleyen Başkan Mehmet Zeybek, belediye çalışmaları ve projeleri hakkında da bilgi verdi.

Başkan Zeybek, Cumhuriyet Mahallesi’nde!

İstişare kültürünü kendine şiar edinen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, sorun ve talepleri yerinde çözüme kavuşturmak, birlikte yönetim anlayışı ile mahalle ziyaretlerine devam ediyor.

Vali yiğitbaşı ne için uyardı? Vali yiğitbaşı ne için uyardı?

Başkan Zeybek’in ziyaretine, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş, AK Parti Teşkilatı ve daire müdürleri eşlik etti.

Başkan Zeybek, Cumhuriyet Mahallesi’nde!

Ziyarette, Muhtar Fehmi Yurtyapan talep ve önerilerini ileterek yapılan hizmetler nedeni ile teşekkürde bulundu. Ziyaret ardından Başkan Mehmet Zeybek, vatandaşlara Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yetiştirilen kış çiçeğini hediye etti.

Başkan Zeybek, Cumhuriyet Mahallesi’nde!

AFYONKARAHİSARIMIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Hizmetlerinde katılımcılığı esas aldıklarını her seferinde vurgulayan Başkan Zeybek, burada yaptığı açıklamada; “Göreve geldiğimiz günden bu yana vatandaşlarımız ile birlikte şehrimizin taleplerini yerinde tespit ederek, çözümler üretiyoruz. Yaptığımız çalışmalar hemşehrilerimizin talepleri doğrultusunda gerçekleşirken, hayata geçirdiğimiz projelerde de yine hemşehrilerimizin görüşlerini alıyoruz. Gücümüz nispetinde mahallelerimize ve şehrimize hizmet ediyoruz. Muhtarımıza ve hemşehrilerime teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Zeybek, Cumhuriyet Mahallesi’nde!

Kaynak: ODAK GAZATESİ