Başkan Zeybek yılın son mahalle ziyaretini Kayadibi Mahallesi’nde gerçekleştirdi.  Ziyarete; AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş, teşkilat üyeleri, Muhtarlar Dernek Başkanı Suat Uygur, birim müdürleri ve Mahalle Muhtarı Ahmet Şen eşlik etti.

Mehmet Zeybek Kayadibi

Vatandaşlardan gelen talepleri yüz yüze görüşerek almak, çalışmaları yerinde incelemek amacı ile Gönül Belediyeciliği şiarı ile vatandaşlar ile buluşmasını sürdüren Başkan Zeybek’e ilgi oldukça yoğundu. Cuma namazı ardından Kayadibi Mahalle Muhtarlığı hizmet binasında mahalle muhtarından talep ve görüşlerini alan Başkan Zeybek, gerekli çalışmaların yapılması için talimat verdi. Vatandaşlar ile de selamlaşan Başkan Zeybek, yeni yılda yeni çalışmalar ile Afyonkarahisar’a yapacağı yatırımları anlattı, değerlendirmelerde bulundu. Ziyaret ardından Başkan Mehmet Zeybek, Milletvekili Yurdunuseven ve beraberindeki heyet ile birlikte orada bulunan vatandaşlara Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde üretilen saksı çiçeği hediye etti.

Mehmet Zeybek Kayadibi

"Sevdamız Afyonkarahisar"

Ziyaret ardından değerlendirmelerde bulunan Muhtar Ahmet Şen teşekkürde bulunarak; “5 yıl boyunca Başkanımızdan hizmet istedik, Allah razı olsun 5 yıl boyunca bize hizmetini verdi. Şimdi sıra geldi bize. Nasip olursa bizde tamamen desteklerimizi vereceğiz. Allah bir değil bin kere razı olsun. Sayın Vekilimizden de Allah razı olsun. Yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı ben Başkanıma hakkımı helal ediyorum. Çünkü gerekeni yaptı. Vekillerimize, Başkanımıza ve Müdürlerimize çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Mehmet Zeybek Kayadibi

Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun

Afyonkarahisar için çalışmaya devam ettiklerini vurgulayan Başkan Mehmet Zeybek, “Göreve geldiğimiz andan itibaren bizim şiarımız şu idi. Belediyemizi ortak akılla yöneteceğiz demiştik. 58 Mahalle muhtarımızla birlikte her ay mutat bir şekilde bir araya geliyor, istişare ediyoruz. Mahallelerinin sıkıntılarını eksiklerini bu toplantılarda dile getiriyorlar. Bizler de her Cuma’yı farklı bir mahallede kılarak eksiklikleri mahallinde dinleyip çözüme kavuşturmaya çalışıyoruz. Her ziyaretimizde Sayın Vekilimiz, Merkez İlçe Başkanımız her daim yanımızda. Birlik beraberlik içinde Afyonkarahisar’ımıza hizmet etmeye gayret sarf ettik. 2019‘dan bu yana ziyaretlerimizde şu anda 3. turu tamamlıyoruz. Bir yılı daha geride bıraktık. Gelecek yıldan itibaren de tekrar hep birlikte el ele vererek şehrimizi güzelleştirmeye gayret edeceğiz. Şehrimizin tarihini, değerlerini ön plana çıkararak turizm ve gastronomi alanında marka şehir haline getirmeye gayret ediyoruz. Çalışmalarımız bu minvalde devam edecek. Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun. Herkesin Cuması mübarek olsun” dedi.

Mehmet Zeybek

Hizmetlere devam edeceğiz

Merkez İlçe Başkanımız Ziya Coşkun Karadeniz de; “Belediye Başkanımızın mutat haline getirdiği Cuma ziyaretleri kapsamında Mahallemizde Belediyemizin yatırımlarını harfiyen gördük. Eksikleri yerinde tespit ettik. Bunların giderilmesi için Başkanımız talimatlarını verdiler. Sayın Vekilimizin de söylediği gibi yılın son mahalle ziyaretini Kayadibi Mahallemize yapmış olduk. Yeni yılda inşallah hep beraber birlik beraberlik içinde hizmetlere devam edeceğiz” diye konuştu.

DÜN DEDİĞİ İLE BUGÜN YAPTIĞI BİR OLMAYAN TURGAY ŞAHİN DÜN DEDİĞİ İLE BUGÜN YAPTIĞI BİR OLMAYAN TURGAY ŞAHİN

Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ise,“ Muhtarımız buranın uzun süredir Muhtarlığını yapıyor. Gerçekten güzel, temiz düzenli bir mahalle. Bunda Belediye Başkanımızın da katkısı çok. Her ikisine de teşekkür ediyorum. Yılın son günleri artık miladi takvim değişiyor. Sayın Başkanımızla birlikte yeni yıldan itibaren çalışmalarımıza devam edeceğiz. Çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Mehmet Zeybek Kayadibi

Yetkililerden bilgiler aldı

Kayadibi Mahallesi ardından Başkan Zeybek, Basın Caddesi, Kasaplar Çarşısı ve Uzun Çarşı üzerinde hizmet veren esnafları ziyaret etti. vatandaşlarile hasbihal eden Zeybek Başkan’a teveccüh yoğundu. Öte yandan Başkan Mehmet Zeybek, ekibi ile birlikte restorasyon çalışmaları devam eden Köle Hanı ve çalışmalarında sona gelinen Gastronomi Sokağı’nda incelemelerde bulundu, yetkililerden bilgi aldı.

Kaynak: ODAK GAZATESİ