Başkan Zeybek İlk İftarı Depremzedelerle Yaptı

             Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, dayanışmanın, yardımlaşmanın ve kardeşliğin timsali Ramazan-ı Şerifin ilk orucunu afetzedeler ile açtı.

Ramazan ayının ilk iftarında 6 Şubat'ta meydana gelen deprem felaketi sonrası şehrimize gelen depremzede aileler ile bir araya geldi. Tınaztepe Kredi Yurtlar Kurumunda misafir olan depremzede ailelerle birlikte yapan Başkanımız Mehmet Zeybek, eşi Sevim Zeybek ile depremzede ailelerle tek tek ilgilenip yaşanan afetten dolayı bir kez daha geçmiş olsun dileklerini eleterek destek mesajı verdi.

Vali Vekili Uğur Kolsuz, İl Gençlik ve Spor Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Belediye Başkan Yardımcımız Murat Öner ile eşi Fadime Öner’in de katıldığı iftar programında kardeşlik sofralarında hep birlikte iftar açıldı. İftar sonrası afetzede vatandaşlarla tek tek ilgilenen Başkanımız Zeybek talep ve ihtiyaçlarını dinledi, sohbet etti.

KARDEŞLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ

Hem depremden etkilenerek şehrimizde ağırladığımız kardeşlerimiz hem de tüm İslam âleminin Ramazan ayını tebrik eden Zeybek Başkan, “Vali Vekilimiz Uğur Kolsuz ve Belediye Başkan Yardımcım Murat Öner ile birlikte Ramazan-ı Şerifin ilk iftarını Tınaztepe Kredi Yurtlar Kurumunda kalan depremzedelerimizle birlikte yaptık. Kardeşlerimiz ile sohbet ederek, birlikte çay içtik. Her zaman yanlarındayız” dedi.