BAŞKAN TOKDEMİR ÖĞRENCİLERİ TEBRİK ETTİ

Seydiler Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Tokdemir, geçtiğimiz hafta düzenlenen bisiklet müsabakalarına katılan ve il genelinde kızlar ve erkeklerde il birincisi olan Seydiler Ortaokulunda okuyan öğrencileri tebrik etti.

Geçtiğimiz hafta Kocatepe Spor Kompleksinde düzenlenen bisiklet müsabakalarında Seydiler Ortaokulunda okuyan öğrenciler Afyonkarahisar’da dereceye girerek birinci oldular.  Kızlar ve erkeklerde il birincisi olan öğrenciler Afyonkarahisar’ı, Çanakkale’de 5-6 Haziran tarihlerinde düzenlenecek olan grup müsabakalarında temsil etmeye hak kazandı.

 

TOKDEMİR, “SPORCULARIMIZI BAŞARILARINDAN DOLAYI TEBRİK EDİYORUM”

Bisiklet müsabakasında dereceye giren Seydiler Ortaokulunda okuyan öğrenciler yalnız bırakmayan ve her zaman destekleyen Seydiler Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Tokdemir, öğrencileri başarılarından dolayı tebrik etti.  Başkan Tokdemir, “Seydiler Ortaokulunda okuyan öğrencilerimiz kasabamızın gururu olmuşlardır. Girmiş olduğu bisiklet müsabakalarında dereceye girerek ilimizi Çanakkale de temsil edeceklerdir. Belediye olarak her zaman spora ve sporcuya destek vermeye devam edeceğiz. Öğrencilerimizin başarısında hiç kuşkusuz Seydiler Ortaokulu Müdürü Fikret Talha Aslantaş ve Beden Eğitimi Öğretmeni Dilan Ayer ve Takım Antrenörü Cemil Gölünük'ün büyük katkısı olmuştur, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ayrıca, Çanakkale’de düzenlenecek olan müsabakaların tüm masraflarını da belediye olarak üstlenmekteyiz. İnşallah öğrencilerimiz Çanakkale’den de büyük bir başarı ile döneceklerdir” dedi.