Başkan Serkan Koyuncu'dan Çocuklara 23 Nisan Armağanı

Emirdağ'da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Emirdağ Kaymakamlığı koordinesinde Emirdağ Belediyesi'nin düzenlediği Çocuk Şenliği'nde coşkuyla kutlandı.

Emirdağ Belediyesi Sosyal Tesislerde 2. Çocuk Şenliği düzenlendi. Çocuk Şenliği geçen yıl olduğu gibi bu yıl da büyük ilgi gördü. Şenlik alanını ziyaret eden Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, Emirdağ Kaymakamı Osman Bilici, İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürkan Emeksiz, İlçe Emniyet Müdürü Erdal Yanık ve İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Teberci de çocukların bayram sevincine ortak oldu.

Emirdağ Belediyesi Sosyal Tesislerde düzenlenen şenlik, miniklerin eğlenceli anları ile renkli görüntülere sahne oldu. Palyaço gösterileri, maskotlar, yüz boyama etkinlikleri, çocuk dansları ve yarışmaları,  şişme oyun parkları ile çocuklar eğlencenin tadını çıkardı. Alanı dolduran çocuklara yemek ikram edildi.

Yarınların emanetçisi olan çocukların donanımlı ve eğitimli bireyler olarak yetişmesi kadar, onların mutlu bir çocukluk geçirmelerini de önemsediklerini vurgulayan Başkan Koyuncu “

Gözlerindeki pırıltıda ülkemizin aydınlık geleceğini gördüğümüz ve küçücük bedenlerinde atan kocaman yürekleriyle bizleri geleceğe taşıyan çocuklarımızın kendi bayramlarını doyasıya kutlamaları için özel etkinliklerle dolu bir şenlik programı hazırladık. Birbirinden renkli etkinliklerin yer aldığı şenlikte gönüllerince eğlenen çocuklarımızın mutlulukları görülmeye değerdi. Onların mutluluğu ve gelecekleri için çalışmaya devam edeceğiz."ifadelerini kullandı.

Etkinlikte en az çocukları kadar eğlenen aileler, güzel havanın da tadını çıkarttı. Aileler çocuklara yönelik bu tür etkinlikler olmasını takdir ettiklerini ve devamını beklediklerini ifade ederek Başkan Koyuncu'ya teşekkür ettiler.