Başkan Sarı, “Söz verdik yapıyoruz”

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın geçtiğimiz hafta Dörtyol Mahallesinde yapmış olduğu Mahalle toplantısının hemen ardından Dörtyol mahallesinde gerekli çalışmalara başlandı.

“HEMŞEHRİLERİMİZ HER ZAMAN EN İYİ HİZMETE LAYIK”

Mahallenin talepleri arasında yer alan daha önce yol açılan ve kötü durumda bulunan Tornacılar Sokak ve İğdeli Sokakta vatandaşlarımızın rahat bir ulaşım sağlaması adına parke taşı döşeme çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Devamında ise Küçükkoru sokakta o sokağa bağlı Çelik Sokak-1 ve Çelik Sokak-2’ta parke taşı döşeme çalışmalarına devam edilecek.

Çalışmaları bizzat yerinde inceleyen Belediye Başkanı Nihat Sarı, “ Mahallelerimizde ihtiyaç duyulan noktalarda gerekli çalışmalarımız yapılıyor. Bizlerde çalışmaları yakından takip ediyoruz. Vatandaşlarımızın çalışmalarımızdan memnun olduğunu görmek bizleri mutlu ediyor. Vatandaşlarımızın talep ve istekleri bizler için önemli, bu yüzden mahalle toplantılarımızda halkımız ile bir araya geliyor, talep ve isteklerini imkânlarımız dâhilinde değerlendiriyor ve gerekli çalışmaları yapıyoruz. Amacımız Dinarımıza en iyi şekilde hizmet vermektir.” dedi.

Mahallesinde yapılan çalışmalar dolayısıyla duyduğu mutluluğu ifade eden Mahalle Muhtarı Ali Besler, “Mahalle toplantımızın ardından sağ olsun Belediye Başkanımız hemen talimat vererek gerekli çalışmaları başlattı. Belediye Başkanı Nihat Sarı’ya şahsım ve mahallem adına mahallemize yapmış olduğu hizmetler dolayısıyla teşekkür ediyorum” dedi.