İscehisar halkının ulaşımını daha konforlu hale getirmek amacıyla ilçe genelinde başlatılan sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde sıcak asfalt çalışması gerçekleştirilen Selçuklu Mahallesinde bir vatandaşın mermer atıkları dökmesi üzerine İscehisar Belediyesi tarafından yazılı açıklama yapıldı.

İscehisar Belediye tarafından yapılan açıklama ise şöyle; “Dün sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdiğimiz Selçuklu Mahallesinde Ömer Aladağ isimli vatandaş bilinçli ve kasıtlı bir şekilde sıcak asfalt yol üzerine traktör römorkuyla mermer atık dökerek yolu ulaşıma kapatmış, yeni yapılan yola zarar vermiştir. Ömer Aladağ isimli vatandaşa Belediyemiz Zabıta ekipleri ve ilçe Emniyet müdürlüğü ekiplerince idari ceza uygulanarak, belediyemizce yol yeniden ulaşıma açılmıştır. Vatandaşlarımızın kendini bilmez bir şahıs yüzünden yaşadığı mağduriyet dolayısıyla üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Biz mi? Yorulmadan ilk günkü aşkla ilçemize hizmet etmeye devam edeceğiz...”

İstinat duvarına çarparak durabildi: Kaza Afyon'un hangi ilçesinde oldu? İstinat duvarına çarparak durabildi: Kaza Afyon'un hangi ilçesinde oldu?

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin ise kendi sosyal medya hesabından, "Bunu yapan insan olamaz. Vatan haini. Ne istedin milletin yolundan senin yaptığını terörist yapmaz” ifadelerini kullandı. 

Editör: Afyon ZAFERİM