Yemekte, belediyenin yürüttüğü projeler, hizmetler ve çalışma planları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Afyon Belediyesinin ücretsiz otopark hizmeti vatandaşı etkiledi! Afyon Belediyesinin ücretsiz otopark hizmeti vatandaşı etkiledi!

Sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen öğle yemeği organizasyonunda konuşan Başkan Dr. Mustafa Çöl; “Sandıklı Belediyesi olarak yapılan hizmetlerin mali açıdan yükünü karşılayan Muhasebe ve Mali Hizmetler Müdürlüğü olarak sizlere göstermiş olduğunuz fedakâr çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Bunun yanı sıra su sayaç okuma, tahakkuk, tahsilat, vezne ve emlak servislerimize de vatandaşlarımızla olan yakın ilgi ve alakalarından dolayı duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum.”dedi.

Afyonkarahisar belediye başkanı Mustafa Çöl vatandaşlardan duyarlı olmalarını isteyen isteyerek sözlerine söyle devam etti  “Bizler, Sandıklı halkımıza en iyi hizmeti sunmak için varız. Bu amaçla, belediyemizin tüm birimleri arasında koordinasyonu sağlamak ve iş akışını hızlandırmak için çalışıyoruz. Sizlerden de 10 yıla yakın zamandır olduğu gibi aynı duyarlılığı ve sorumluluğu bekliyorum. Hep birlikte Sandıklımızı daha güzel ve yaşanabilir bir ilçe yapacağız.” dedi.

Editör: Afyon ZAFERİM