Başkan Koyuncu park çalışmalarını inceledi

Emirdağ'ın geleceği için önemli projeler üretmeye devam eden Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, ilçedeki yeşil alanları arttırmaya devam ediyor. Son olarak Eskişehir Caddesi üzerinde sanayi sitesindeki park alanında incelemelerde bulunarak, çalışmalar hakkında belediye personelinden bilgiler aldı.

İlçede bulunan diğer parkları da ziyaret eden Başkan Koyuncu, güzel havanın tadını çıkarmak için parka gelen vatandaşlarla hasbihal ederek onların talep ve önerilerini dinledi.

Emirdağ Belediyesi’nin durmadan ve yorulmadan hizmet üretmeye devam ettiğini belirten Başkan Koyuncu, her yıl bir önceki yılın da üstüne koyarak yeni projeleri hayata geçirdiklerini söyledi. İlçenin yeşil dokusuna büyük önem verdiklerini belirten Başkan Koyuncu; "Emirdağ şehir planımızda yer alan park yapımına uygun yerleri ilçe halkımızın mutlu ve eğlenceli vakit geçirmeleri için park ve oyun grubu kurarak değerlendiriyoruz. İlçemizde kişi başına düşen yeşil alan miktarını her yıl artırıyoruz. Çalışmaların hızla sürdüğü yeni parklarımızı en yakın sürede tamamlayarak vatandaşımızın hizmetine sunacağız. Umarım çocuklarımız ve vatandaşlarımız, güzel havalarda ve sağlıklı günlerde parklarımızı severek kullanırlar." ifadelerini kullandı.