Başkan Koyuncu Esnaf Ziyaretinde

Temelinde insana hizmeti esas alan bir anlayışla çalışmalar gerçekleştiren Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, çeşitli programlar ve düzenlediği esnaf ziyaretleriyle halkın arasında yer almaya devam ediyor.

Emirdağ'da hayata geçirdiği sosyal belediyecilik çalışmaları ile her kesimden insanın takdirini toplayan Başkan Koyuncu esnaflarla bir araya gelerek hasbihal edip onların talep ve şikayetlerini dinliyor.

Belediye hizmetlerini samimi bir sohbet havasında esnaflara anlatan Başkan Koyuncu; “Cazibesi her geçen gün artan ilçemizi yönetirken esnafımız ve vatandaşımızla yaptığımız istişareleri kıymetli buluyoruz. Göreve gelirken halkımıza verdiğimiz sözler var ve biz Emirdağ Belediyesi olarak bu sözlerimizi yerine getirmeye devam ediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde belediyemizin yaptığı çalışmaları esnafımızla paylaşıyoruz. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz.  Daha modern ve güzel bir şehirde yaşamak için hemşehrilerimizle istişareler ederek hizmetin en iyisine layık olan Kadim şehrimiz Emirdağ'a hep birlikte katkı sunuyoruz. Hizmette sınır yok, çalışmalarımız artarak devam edecek.

Güler yüzlü ve samimi sohbetlerinden dolayı esnafımıza teşekkür ediyorum." ifadelerini kullanarak vatandaşların yaklaşan Ramazan Bayramı'nı tebrik etti.

Taleplerini birebir anlatma fırsatı bulan esnaf ve vatandaşlarımız ise Başkan Serkan Koyuncu'ya ziyaretleri için teşekkür etti.