Başkan Koyuncu Bir Projesini Daha Gerçekleştiriyor

Emirdağ'ı her alanda en üst seviyeye çıkarmak için gece gündüz çalışmalarını sürdüren Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, seçim vaatlerinden olan sıcak asfalt şantiyesi projesini hayata geçiriyor. Şuanda ekipmanları kurulan şantiyenin bayramdan sonra faaliyete geçmesi bekleniyor.

Emirdağ'da her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti hedeflediklerini ifade eden Başkan Koyuncu, saatte 60 tonluk kapasiteye sahip Asfalt Şantiyesi ile asfalt üretiminin daha hızlı, ekonomik ve daha kaliteli üretim imkanı sunacaklarını vurguladı.

Üreten ve mevcut kaynaklarıyla sürekli olarak güçlenen bir kent olma vizyonu doğrultusunda Asfalt Şantiyesini hayata geçirdiklerini ifade eden Başkan Koyuncu; "Vatandaşımızın hizmet kalitesini doğrudan etkileyen tesis, daha kaliteli, daha az maliyetli ve daha uzun ömürlü asfalt üretimi sağlayacak. Amacımız Emirdağ'ı her yönüyle daha ileriye taşıyarak, en güzel hizmetleri vatandaşımızla buluşturmaktır. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da biz gece gündüz çalışacağız Emirdağ kazanacak." ifadelerini kullandı.