Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl ve Sandıklı Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Öztopbaş, SANJET personelleriyle yemek organizasyonunda bir araya gelerek, çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuldu

Başkan Dr. Mustafa Çöl, SANJET personelleriyle yaptığı istişarelerde, yeni sezonda yapılan hazırlıklar ve çalışmalar hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Başkan Dr. Mustafa Çöl burada yaptığı açıklamada, “SANJET şirketimiz olarak yapmış olduğunuz özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ederim. Yine bir ısınma sezonunda ilçemizin ısınmasını sağlamak için çalışmalarımızı tamamladık. Sandıklı ilçemizdeki hemşehrilerimizin güzel bir ısınma sezonu geçirmelerini inşallah hep birlikte sağlayacağız. Ben bu bağlamda mesai kavramı gözetmeksizin çalışan bütün personellerimin bundan sonrada aynı performansla çalışacaklarına olan inancımı yineliyor, işlerinizde kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

AGC ODAK’ta toplandı! AGC ODAK’ta toplandı!

Sandıklı Belediyesi Düğün Salonunda yapılan yemekli toplantı sonrasında Başkan Dr. Mustafa Çöl, SANJET Personelleriyle çay eşliğinde sohbetlerde bulunarak kendilerinden gelen soruları cevaplandırdılar. Günün anısına çekinilen fotoğrafların ardından toplantı son buldu.

Editör: Afyon ZAFERİM