Sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, muhtarlarımızla karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak, yapılacak olan çalışmalar hakkında kendilerine bilgiler verdiler.

Dazkırı’ya hayırlı olsun Dazkırı’ya hayırlı olsun

Toplantı, belediye hizmetlerinin daha etkili bir şekilde sunulmasını sağlamak, yerel ihtiyaçlara çözüm bulmak ve mahallelerin gelişimini desteklemek için önemli bir platform sağladı. Mahallelerimizin karşılaştığı sorunlar ve ihtiyaçlar masaya yatırıldı. Muhtarlarımız, altyapı iyileştirmeleri, yol yapımı, yeşil alanlar, çevre düzenlemeleri gibi konularda görüşlerini paylaştılar. Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl yapılacak olan çalışmaların biteceği zamanı ve hangi mahallelerimizde çalışmaların başlayacağını belirterek, mahalle muhtarlarımızı bilgilendirdiler.

YEREL YÖNETİMİN EN ÖNEMLİ ORTAKLARINDAN BİRİSİNİZ

Başkan Dr. Mustafa Çöl burada yaptığı açıklamada; “Bugün sizlerle bir araya gelmekten büyük bir mutluluk duyuyorum. İlçemizin her bir köşesinde, mahallelerimizin kalpleri olarak sizler, yerel yönetimin en önemli ortaklarından birisiniz. Bu akşam, ilçemizin daha iyi bir geleceğine doğru atacağımız adımları görüşmek ve ortak vizyonumuzu şekillendirmek için bir aradayız.Mahallelerimizin her biri, Sandıklımızın mozaik yapısının birer parçasıdır. Bu nedenle, ilçemizi daha yaşanabilir ve sürdürülebilir bir yer haline getirmek için birlikte çalışmamız gerekiyor. Hep birlikte, daha güzel bir gelecek için el birliğiyle adımlar atacağımıza olan inancımı ifade etmek isterim. Son olarak, her birinizin mahallelerimizin ve Sandıklımızın daha iyi bir yer olmasına yönelik tutkusu ve özverisi için teşekkür ederim. Hep birlikte, ilçemizi daha da ileri taşıyacağımıza olan inancımızı koruyoruz.” İfadelerine yer verdi.


 

Editör: Afyon ZAFERİM