Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu, Afyonkarahisar Valiliği, Afyonkarahisar Belediyesi, AK Parti İl Başkanlığı, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, AFSÜ Genç Ofis, Karahisar Gençlik Merkezi ve Afyonkarahisar Gençlik Merkezini ziyaret etti. Bu ziyaretlerde, bölgedeki gençlerin ihtiyaçları ve talepleri hakkında bilgi aldı.

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu

Ziyaretler sırasında Bakan Yardımcısı Eminoğlu, gençlik merkezlerindeki gençlerle bir araya gelerek onlarla sohbet etti ve projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Gençlere, hedeflerine ulaşmaları için destek vereceğini söyleyerek başarılar diledi.

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu

GENÇLER SORDU BAKAN YARDIMCISI CEVAPLADI

Afyonkarahisar Gençlik Merkezi'nde gerçekleşen "Gençlerle Söyleşi" programı müzik dinletisi ile başladı. İsmail Şükrü Çelikalay ve Mehmet Akif Ersoy draması ile program devam etti. Program, Eminoğlu’nun gençlerin sorularını cevaplamasıyla son buldu.

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu yaptığı açıklamada, “Bu ziyaretler, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Dr. Enes Eminoğlu'nun gençlik merkezleri ve gençlik projelerine verdiği önemi gösteren önemli bir adımdır. Eminoğlu'nun Afyonkarahisar'da gerçekleştirdiği bu ziyaretler sayesinde gençler, daha iyi bir geleceğe ulaşmak için gerekli motivasyonu ve destekleyici bir ortamı bulma fırsatı elde ettiler” ifadelerini kullandı.

Çay’da tansiyon yükseliyor! Çay’da tansiyon yükseliyor!

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu

Kaynak: ODAK GAZATESİ