Av.Nilgün Seçen İYİ Parti milletvekili aday adaylığını açıkladı

İYİ Parti’ye katılan Av.Nilgün Seçen’e rozetini İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener taktı. Av. Nilgün Seçen, kendi yazdığı şiiri İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e hediye etti.

İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı  Av. Nilgün Seçen  şunları şöyledi “İYİ Parti'nin Afyonkarahisar Milletvekili aday adayıyım. Hemşehrilerimizin haklarını savunmak ve sorunlarına çözüm üretmek için bu yola çıktım.

Uzun yıllardır avukatlık mesleğini icra ediyorum ve bu süreçte birçok insanımızın hukuki sorunlarını çözmelerine yardımcı oldum. Ayrıca, uzman arabulucu olarak da birçok kişiye arabuluculuk hizmeti sundum. Bu deneyimlerim sayesinde, toplumumuzun ihtiyaçlarını anlamak ve sorunlarına çözüm üretmek için gerekli olan niteliklerini edindim.

İYİ Parti'nin Afyonkarahisar Milletvekili aday adayı olarak, Afyonkarahisar'ın kültürüne ve insanlarına saygı duyan, onların haklarını ve çıkarlarını savunan bir lider olacağıma söz veriyorum. Hukukun üstünlüğüne inanıyor, demokratik değerleri savunuyor ve adaletin sağlanması için mücadele ediyorum.

Afyonkarahisar'ın sorunlarını çözmek, şehrimizi daha da ileriye taşımak için elimden geleni yapacağım. Sizlerin desteğiyle, birlikte güçlü ve daha İYİ bir Afyonkarahisar için çalışacağız” dedi.