“ATTIĞINIZ OY TERÖRİST BAŞI APO’NUN HEYKELİNE BETON OLMASIN”

AK Parti milletvekili adayları çalışmalara başladı. Kapı kapı gezen milletvekili adayları hükümetin icraatlarını anlatıyor. AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay yaptığı açıklamada “Attığınız oy terörist başı Apo’nun heykeline beton olmasın” dedi.

AK Parti Afyonkarahisar milletvekili adayları sahil karış karış dolaşıyor. Milletvekili Ali Özkaya merkez ilçe ve Çobanlar’ı ziyaret ederken, milletvekili İbrahim Yurdunuseven de merkez ilçede ziyaretlere katıldı. Milletvekili adayları Hasan Aslan Sandıklı'da, Hakkı Öztürk Sultandağı ilçesinde, Ferda Ertürk Kızılören, Başmakçı ve Evciler ilçelerinde, Ethem Karahan'da merkez ilçeyle Şuhut ilçesinde ziyaretlere katıldı. Sivil toplum örgütleri kamu kurum ve kuruluşları ile iftar programlarına katılan milletvekili adayları sahada vatandaşların taleplerini dinleyerek ilgili bakanlıklara iletilmek üzere not aldı.

“Attığınız oy Türkiye’ye tasma olmasın”

Programlara ilişkin bir basın açıklaması yapan AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay “Biz dün olduğu gibi bugün de sahayı boş bırakmıyoruz. Ülkemizi yıkmayı, ülkemize ihanet etmeyi vadedenlere karşı asla boş durmayacağız ve bu ihaneti her gittiğimiz noktada bütün vatandaşlarımıza anlatacağız. Vatandaşlarımıza atıkları oyun aile kurumunun yok oluşuna dinamit olmaması gerektiğini, attıkları her oyun Diyarbakır annelerinin gözyaşı olmaması gerektiğini, Türkiye'ye tasma olmaması gerektiğini, Apo'nun heykeline beton olmaması ve evladının dağa kaçırılıp kandırılmaması konusunda uyarıp akılarında bulunmasını anlatıyoruz” dedi.