“SİZ İSTEYİN BİZ ÇÖZELİM” “SİZ İSTEYİN BİZ ÇÖZELİM”

“Anneler sevginin, özverinin, hoşgörünün ve mutluluğun kaynağıdır”

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Anneler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında ebediyete intikal eden tüm anneleri rahmetle andığını söyleyerek, "Anneler sevginin, özverinin, hoşgörünün ve mutluluğun kaynağıdır" dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili ve 1. Sıra Milletvekili Adayı Av. Burcu Köksal, Anneler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında şu ifadeleri kullandı:

"Annelik kelimelere sığmayacak kadar güzel ve önemlidir. Anneler, toplumumuzun gözbebeğidir. Anne, evladına verdiği bilgi ve görgüyle toplumun düzlüğe çıkmasında da, iyiliklerin doğmasında da en büyük etken. Anneler, ailenin yükünü omuzlayan, yuvaya güzellikler katan en değerli varlıklarımızdır. Dünyadaki en kutsal görevi üstlenen anneler sevginin, özverinin, hoşgörünün ve mutluluğun kaynağıdır. İnsanlık en yüce duyguları annelerin şefkatli ellerinde öğrenir ve bu yüce duygular hayat boyu bizlere yön verir. Her annenin tenceresi kaynamalı, çocuğu yatağa tok girmeli, aşı, işi olmalı. Hiçbir ana ağlamamalı, analar gülmeli, güldürmeli. Bir günü değil, her günü mutlu huzurlu, sağlıklı olmalı. Bu duygularla Anneler Günü'nü kutluyor, tüm annelere en içten sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum.”