Afyonkarahisar’da kent merkezinde yaşanan trafik sorunu nedeniyle hayata geçirilen tek yön uygulamasında düğmeye basıldı. Belediye Meclis toplantısında Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ilk olarak Ambaryolu’nda başlanacağını söylemişti. Bu kapsamda faaliyete geçirilen tek yön uygulaması için Ambaryolu Kadınana Caddesi'nde de çalışmalar başlatılmıştı. Çalışmaları yerinde inceleyen Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, ekiplere kolaylıklar diledi.

Yangına Anında Müdahale: Afyonkarahisar'da Ev Kül Olmaktan Kurtarıldı Yangına Anında Müdahale: Afyonkarahisar'da Ev Kül Olmaktan Kurtarıldı

“CANLA BAŞLA ÇALIŞMAYA DEVAM”

İncelemeleri sonrasında esnafı da ziyaret eden Başkan Zeybek, hasbihallerde bulunarak, sorun ve talepleri yerinde dinledi. “Daha güzel bir Afyonkarahisar için el ele canla başla çalışmaya devam ediyoruz” diyen Başkan Zeybek konuya ilişkin yaptığı açıklamasında, “Büyüyen ve gelişen şehrimize yeni bir prestij cadde kazandırıyoruz. Şehrimizin alışveriş noktası ve en işlek güzergahlarından olan Ambaryolunda (Kadınana Caddesi) tek yön uygulamasını hayata geçirecek şekilde yeniliyoruz” dedi.