İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Alper Yağcı, kış aylarında yaşanan zorlukların üstesinden gelebilmek için semt sakinleri ve pazar esnafının memnuniyetlerini artıracak projelerini duyurdu. Yağcı, bu projelerin semt pazarlarında alışverişi daha keyifli ve konforlu bir hale getireceğine işaret etti.

PAZAR ESNAFINI DİNLEDİ

Yerel seçimler öncesinde Alper Yağcı, Afyonkarahisar'ın Sahipata mahallesindeki semt pazarını ziyaret etti. Yağcı, burada pazar esnafının sorunlarını dinledi ve onların beklentilerini not aldı. Yağcı'nın bu ziyarette not aldığı sorunlar, projelerine yansıyacak şekilde değerlendirilmeye alındı.

alper yağcı

ÇEŞİTLİ SOSYAL ETKİNLİKLER İÇİN DE KULLANIMA AÇIK OLACAK

Açıklanan projelere göre, artık bölge halkı kapalı ve modern bir ortamda alışverişlerini rahatlıkla yapabilecek. Kış soğuğundan veya yağmurdan etkilenmeyecek olan esnaf ve müşteriler, dört mevsim boyunca bu kapalı alanların konforunu yaşayacak. Ayrıca, bu yapılar çeşitli sosyal etkinlikler için de kullanıma açık olacak.

alper yağcı

SADECE İŞİMİZE BAKIYORUZ ! SADECE İŞİMİZE BAKIYORUZ !

ESNAFIN TALEPLERİNE KULAK VERDİ

Yağcı, ziyaretinde yaptığı konuşmalarda semt pazarlarının mevcut durumuna değindi ve hem esnafın hem de vatandaşların yaşadığı problemleri gündeme getirdi. Alışveriş ortamlarının yetersizliğine dikkat çeken Yağcı, göreve geldiğinde esnafın ve vatandaşların taleplerine kulak vereceğini ve sorunlara ortak çözümler bulacağını vurguladı.

alper yağcı

Belediye Başkan Adayı Yağcı, semt pazarlarının modernizasyonu ve iyileştirilmesi için planladığı diğer iyileştirmelerinden de bahsetti.

Kaynak: BÜLTEN