İYİ Parti'nin Belediye Başkan adayı olan Alper Yağcı, yoğun bir seçim kampanyası döneminde Gazi Mahallesi Muhtarı Mehmet Yalçınkaya ve Nazmi Saatçi Mahallesi Muhtarı Şura Köylü’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

İYİ Parti'nin Belediye Başkan Adayı Yağcı'nın ziyaretine partisinin yerel yönetimlerden sorumlu yöneticileri, il yönetim kurulu üyeleri, merkez ilçe teşkilatının lideri İzzet Köken, ve hem İl Genel Meclisi hem de Belediye Meclisi üye adaylarının da katılım gösterdiği görüldü.

Seçime hazırlanan Belediye Başkan Adayı Yağcı, muhtarların demokrasinin olmazsa olmaz unsurları olduğunu ve yerel yönetimlerin etkili bir şekilde çalışabilmesi için muhtarların büyük bir önem taşıdığını dile getirdi. Afyonkarahisar'ı, sivil toplum kuruluşları ve muhtarların katkılarıyla birlikte yönetmeye hazır olduklarının altını çizdi.

MİLLETVEKİLİ YURDUNUSEVEN AFYONKARAHİSAR’A DAVET ETTİ MİLLETVEKİLİ YURDUNUSEVEN AFYONKARAHİSAR’A DAVET ETTİ

"Temel değerlerimiz aynı; vatan, millet ve milletimizin geleceği derdiyle her zaman aynı yerde, aynı noktada buluşuruz," diyen Yağcı, muhtarlarla sürekli iletişim içinde olarak, mahalle sorunlarına duyarlı ve çözümler geliştiren bir yerel yönetim anlayışıyla hizmet verme niyetinde olduklarını ifade etti. Muhtarları mahallelerin gözü ve kulağı olarak gördüklerini, mahalle problemlerini çözmek adına yapılması gerekenlerin ötesinde çaba sarf edeceklerini vurguladı.

Kaynak: BÜLTEN