Özkaya, 2023 yılının Türkiye için dönüm noktası olduğunu ve Mayıs seçimlerindeki zaferle yeni bir dönemin başladığını ifade etti. Özellikle Afyonkarahisar halkının gösterdiği teveccüh için minnettar olduğunu belirtti. "Aziz milletimiz 2023 yılında bir dönüm noktası olan Mayıs seçimlerinde yine Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti ile yola devam diyerek, Türkiye Yüzyılı'nı başlattı," diyen Özkaya, bu başlangıcı Afyonkarahisar'da da büyük hizmet ve yatırımlarla taçlandırdıklarını dile getirdi.

Milletvekili, 2023 yılının Afyonkarahisar için oldukça verimli geçtiğini söyleyerek, bölgeye getirilen hizmet ve yatırımları işaret etti. "Afyonkarahisar merkez başta olmak üzere ilçelerimiz, beldelerimiz ve köylerimizde hizmet siyasetimizin mührünü vurarak sayısız eser kazandırdık" şeklinde ifadeler kullandı ve yeni yıl için de umut dolu temennilerde bulundu.

2024 yılının Afyonkarahisar ve tüm Türkiye için hayırlı ve bereketli olacağına inancının tam olduğunu belirten Özkaya, Cumhuriyetin 100. yılına girişin getireceği yeniliklere dikkat çekti. Buna ek olarak, yeni yılın bir muhasebe ve yeniden değerlendirme fırsatı olarak görülmesini önerdi.

Göz göre göre kaderine terk edildi! Göz göre göre kaderine terk edildi!

Son olarak, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, tüm vatandaşlar için sağlık, mutluluk ve esenlik diledi ve "Rabbim geçen günümüzden daha hayırlı günler olmasını diliyorum. Tüm hemşerilerimizin yeni yılını en kalbi duygularım ile kutluyor, hep birlikte nice ak yıllara sağlıkla erişmeyi niyaz ediyorum" diyerek mesajını tamamladı.

Kaynak: BÜLTEN