Akar ziyaret turuna devam ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Mv.A.Adayı Anıl Halis Akar ziyaret turuna devam ediyor.

Akar Afyonkarahisar’da uydu yayını yapan Kanal3 TV yi ziyaret etti.Kanal’ın 14.yaşını tebrik eden Anıl Halis Akar’ı MEGABİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sayın Genel Yayın Yönetmeni Selcen Dilek Çöygün ile Genel Müdür Adil Öge karşıladı.

Görüşmede basının sorunları ele alındı.

Muhtarlar demokrasinin temel taşı

Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur’u ziyaret eden Anıl Halis Akar ‘ Benim ailem içindede uzun süre muhtarlık yapanlar var.Amcam Fevzi Akar Şuhut Muhtarlar Derneği Başkanı aynı zamanda bu yüzden muhtarlarımızın demokrasinin temel taşıdır’ dedi.

Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur da ziyaretten memnun olduğunu söyledi.

  Medya toplumun aynasıdır

 Üyesi olduğu Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyetini de ziyaret eden Anıl Halis Akar ‘Medya toplumun aynasıdır.Özgür medya demokrasinin şartıdır.Halkın gözü kulağı sesi olarak gece gündüz hizmet veren Afyon basınını tebrik ediyorum.Çalışmalarınızda başarılar diliyorum’ dedi.

Afyon AGC Başkanı Sezer Küçükkurt ise: ‘Cemiyetimiz üyesi genç nir isim olarak siyasette olmanızdan bizlerde gurur duyduk. AGC den Hakan Dilek-Cansel Kuzu ve M.Emin Birliktir ile Anıl Halis Akar Havva Satılmış ve Ali Küçükkartal Mv.Aday Adayı oldu’dedi.

 

   EYT de esnafın mağdur olduğunu biliyorun

   CHP Afyonkarahisar Mv.A.Adayı Anıl Halis Akar Esnaf ve Sanatkar Birliği  Başkanı Cengiz Üstün ü ziyaret etti.

Başkan Üstün’e esnafın yaşadığı sorunları biliyorum diyen Akar’ Son çıkan EYT de esnaflarımız faydalanamadı çünkü  9 bin çalışma istendi.Ve yine Ödeme kolaylığı çıktı fakat  bağ-kurluların gün almalarına fırsat verilmedi. Millet iktidarında Bağ kurlu çalışanlar üvey evlat muamelesi görmeyecek’ dedi.

Başkan Cengiz Üstün ise son günlerde esnafın yaşadıkları sıkıntıları paylaştı.