AK Parti’ye Yoğun İlgi

Aday adaylığı için AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığına yapılan başvurular bu seçimde rekor kırdı. Onlarca kişinin milletvekili aday adaylığı için tercihi rekor bir sayı ile AK Parti oldu. AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay aday adaylığı başvurusunda çok büyük bir teveccühün olduğunu söyledi.

14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimleri öncesi AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığında geçmiş seçimlerde görülmemiş bir hareketlilik yaşanıyor. Milletvekili aday adaylığı başvuruları için yoğun bir ilginin olduğu AK Parti Afyonkarahisar il başkanlığında sürekli yoğunluk hakim. Gece geç saatlere kadar çalışmaların yapıldığı il başkanlığı binasında, il başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay da çalışmaları sıkı bir şekilde takip ediyor. Adeta parti binasına kamp kuran AK Parti teşkilatının ışıkları sabaha kadar yanıyor.

“Çok büyük teveccüh var”

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay yaptığı açıklamada “Öncelikle 28. dönem milletvekilliğinin ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin tüm ülkemize, İslam alemine, Afyonkarahisar'ımız hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum. Pazartesi günü başlamış olan aday adaylığı başvuruları çok hızlı bir şekilde devam ediyor. Elhamdülillah çok büyük bir teveccüh var. Her bölgeden, her iş sahasından, her meslek alanında çok büyük teveccüh var. Başvuru yapanlar ile birlikte halen de başvurular devam ediyor. Tabii genel merkezden de başvuru yapan aday adaylarımız var. Ben tüm aday adaylarımıza hepsine ve elini taşın altına koyan tüm teşkilatlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizleri ziyadesiyle memnun ettiler. Biz de inşallah AK Parti olarak

Tüm elimizden gelen gayreti yapacağız. Hep birlikte Sayın Cumhurbaşkanımızı yeniden seçecek ve 2023 seçimlerinde inşallah muvaffak olacağız. Ben tekrar seçimlerimizi ülkemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

İndirme linki

https://lifeboxtransfer.com/s/dc36535d-a76a-4736-b1bf-d2b35d7496fe