AK Parti’li Hakan Dilek’ten  Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyaret

AK Parti Milletvekili aday adayı ve Afyon Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyesi Hakan Dilek, Afyon Gazeteciler Cemiyeti’nde meslektaşları ile biraraya geldi.

Esnaf ve sanatkarın içerisinden gelen birisi olarak siyasette esnaf ve sanatkarların sesi olabilmek için yola çıktığını belirten AK Parti Milletvekili aday adayı Hakan Dilek, “Sanayi çarşısında 80 yıllık bir geçmişimiz var. Benim çıraklığım sanayide geçti. Şu anda 600 milyon TL’lik yatırımı olan bir kooperatifin başkanıyım. Kooperatif çalışmalarımız kapsamında attığım imza 10 bini geçti. Bizim işimiz lafta değil, icraattadır. 522 dükkan yapıyoruz. Ardında yeni sanayi çarşımızın içerisinde sosyal tesisler, bir ihtisas koleji ve otel yapacağız” dedi.

Şu anki nesilin AK Parti ile büyüdüğünü hatırlatan Hakan Dilek, “Biz AK Parti ile sonradan buluştuk. Keşke şimdiki gençler gibi biz de AK Parti ile büyüyebilseydik. Bugün içerisinde bulunduğumuz imkanların içerisine doğabilseydik. Biz ülkemizin içinden geçtiği zorlukları biliyoruz. Esnaf ve sanatkarımızın yaşadığı sıkıntıları biliyoruz. İnşallah Meclis’te onların sesi ve temsilcisi olacağız” dedi.