AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı kan bağış kampanyasında bulundu. Afyonkarahisar Kızılay Kan Merkezi’nde gerçekleştirilen kan bağış kampanyasına il yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları ve gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri ile merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri katılım sağladılar.

Kan bağış kampanyası sonrasında açıklamada bulunan Sosyal Politikalardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Sultan Betül Erişen; “Kan Acil Değil Sürekli İhtiyaç” prensibi ile kan bağışının kesintisiz devam etmesi amacıyla AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar başkanlığımız ile Kızılay Başkanlığı işbirliği halinde, toplumumuzda kan bağışının önemini vurgulamak, farkındalık oluşturmak ve hemşehrilerimizin kan bağışına teşvik edilmesini sağlamak amacıyla AK Parti Genel Merkezimiz 81 ilimizde ki teşkilatlarımızla birlikte eş zamanlı olarak kan bağışı kampanyası başlattı. Bizlerde AK Parti Afyonkarahisar İl Teşkilatı olarak kampanyaya katılarak kan bağışında bulunduk. Bu vesileyle kan bağışı kampanyamıza destek veren tüm hemşehrilerimize, parti teşkilatlarımıza, Kızılay çalışan ve yetkililerine teşekkür ederiz” dedi.

ODAK yazdı Türkiye konuşuyor! ODAK yazdı Türkiye konuşuyor!

AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri kan bağış kampanyası sonrasında Kızılay Afyonkarahisar Şube Başkanı Mehmet Yakın’ı ziyaret ederek çalışma ve faaliyetleri hakkında bilgi aldılar.

Ziyaret çekilen hatıra fotoğraflarından sonra sonlandırıldı.

Kaynak: ODAK HABER MERKEZİ