Göktaş, konuşmasında AK Parti'nin Türkiye tarihinde seçim başarılarıyla anılacak bir parti olduğunu vurguladı. Özellikle teşkilat mensuplarının önemine değinen Göktaş, Sayın Cumhurbaşkanı'nın seçim sahadaki önemini vurgulayarak teşkilat mensuplarıyla bir araya geldiklerini ifade etti.

Partisinin belediyecilik anlayışının artık bir marka olduğunu belirten Göktaş, Türkiye'nin gerçek belediyeciliğin AK Parti'den geldiğini kabul ettiğini dile getirdi. Belediyelerin başarısının AK Parti'nin genel başarısında belirleyici bir rol oynadığını belirten Göktaş, bu başarının istihdama destek olma vizyonlarıyla devam edeceğini söyledi.

Göktaş, yeni dönemde sosyal belediyecilik vizyonlarıyla toplumu daha da güçlendirmeye devam edeceklerini belirtti. Yaşlıları aktif yaşama dahil eden projeler, engelli vatandaşların sosyalleşmesini sağlayan faaliyetler ve gençlere yönelik hizmetlerin önemine vurgu yaptı.

Koyuncu: Başlasın Emirdağ yüzyılı! Koyuncu: Başlasın Emirdağ yüzyılı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 22 yıldır eser ve hizmet siyasetiyle millete hizmet ettiklerini ifade eden Göktaş, bu süreçte başarı hikayelerine imza attıklarını ve sahada her zaman aktif olduklarını belirtti.

Kaynak: BÜLTEN