“Afyonkarahisar’lı gerçekten bizimle birlikte bu davaya gönül vermiş.”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ara vermeden ziyaretlerine devam ediyor. Organize Sanayi Bölgesi’nde esnaf ve vatandaşlarla buluşan Yurdunuseven, yapmış olduğu ziyaretlerin ardından yazılı bir mesaj yayımladı. Yurdunuseven  mesajında;

“Yıllardır ilmek ilmek dokuyup her adımını ayrı ayrı planladığımız hedeflerimize ulaşma yolunda AK Parti ile 20 yılı geride bıraktık. 20 Yılda imkansız denecek hatta hayal bile edilemeyecek işleri başardık. Sürekli olarak dile getirdiğimiz yerli ve milli projelerimiz ile tam anlamıyla ülkemize çağ atlattık. Yaptırımlarla bizi dara düşürmek isteyenlere milli bir duruş sergiledik. Ve artık kendi ipimizi kendimiz kesme zamanıdır. Türkiye Yüzyılı artık bir adım ötemizde. Tam bağımsız Türkiye için bir an bile durmadan duraksamadan çalışmaya devam edeceğiz. Biz bu uğurda memleketimize, Afyonkarahisar’ımıza, hemşehrilerimize söz verdik.Bu doğrultuda geceyi gündüz edecek üreticilerimizin, esnaflarımızın yanında olacak milletimizin huzur ve refahı için üzerimize düşenden fazlasını yapacağız.” Sözlerini kaydetti.

            Organize Sanayi Bölgesi ziyaretiyle ilgili konuşan Yurdunuseven; “Afyonkarahisar ülkemizin kalkınmasından payını aldı. 20 Yıl önceki Afyonkarahisar’la şuan ki Afyonkarahisar’ın arasında uçurumlar var. Ziyaret ettiğimiz sanayi bölgesinde bunu çok net bir şekilde görebiliyoruz. İl Genel Meclisi Üyemiz Mustafa Yılmazaslan, Merkez İlçe Başkanımız Ziya Coşkun Karadeniz ve yönetim kurulu üyemiz Mehmet Siper  ile beraber tek tek bütün esnaflarımızı gezdik. İşçi kardeşlerimizin taleplerini dinledik. Üreticilerimiz,esnaflarımız ve işçilerimiz desteklerini birkez daha bizlere ilettiler. Bizlerde onur duyduk. Üretim potansiyeliyle, sanayisiyle, turizmiyle, doğasıyla Afyonkarahisar artık tam bir “Marka Şehir”.Afyonkarahisar için büyük yol katettik. Milletimizin destekleriyle daha da devamı gelecek. Bu şehre ilk günkü aşkla hizmet etmeyi sürdüreceğiz.”dedi.

            Salar ve Nuribey Beldelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Yurdunuseven; “Afyonkarahisar’ımızın hangi köşesine gitsek aynı muhabbet ve coşkuyla karşılaşıyoruz. Demek ki Afyonkarahisar’lı gerçekten bizimle birlikte bu davaya gönül vermiş. Hemşehrilerimizin destekleri ile başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve bizler; her yeni gün bu şehirde taş üstüne taş eklemeye devam edeceğiz.Bu bir inanmışlık, adanmışlık meselesidir. Biz bu şehre ilk günkü aşkla hizmet etmeyi sürdüreceğiz.” Dedi.