Afyon Belediyesinin ücretsiz otopark hizmeti vatandaşı etkiledi! Afyon Belediyesinin ücretsiz otopark hizmeti vatandaşı etkiledi!

Afyonkarahisar’ın en köklü esnaf lokantalarından olan Salim Usta, 1934 yılından bugüne şehrimizde hizmet veriyor. Kuşaktan kuşağa aktarılan esnaf lokantasında aile üyeleri yıllardır ocak başında.

Gastronomi Şehri Afyonkarahisar’ın birbirinden güzel yöresel lezzetlerinin yanı sıra esnaf lokantalarında yer alan yemek çeşitlerinin hemen hemen hepsinin sunulduğu Salim Usta, şehre gelen misafirlerin de en çok tercih ettiği lokantalardan birisi.

Vali Yardımcıları Uğur Kolsuz, Mehmet Keklik, Betül Büyükkılıç ve Harun Reşit Han ile birlikte Uzun Çarşı’da faaliyet gösteren Salim Usta’nın misafiri olan Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, öğle yemeğini de yardımcıları birlikte yedi. Bu sırada lokantada bulunan vatandaşlarla da görüşen hal ve hatırlarını soran Vali Yiğitbaşı, sağlıklı güzel günler diledi. Vali Yiğitbaşı, şehrimize değer katan Salim Usta’nın marifetli ustalarına ve personeline de teşekkür etti. AFYON ZAFER 

Editör: Afyon ZAFERİM