Afyonkarahisar'da Ramazan Bir Başka Güzel

          Belediyemizin düzenlediği geleneksel Ramazan Etkinlikleri büyük ilgi görüyor. Afyonkarahisar’da Ramazan coşkusu, Belediyemiz tarafından yapılan etkinliklerle devam ediyor.

11 Ayın Sultanı Ramazan’ın coşkusu ve maneviyatı Zafer Meydanında yediden yetmişe herkese hitap eden etkinliklerle dolu dolu geçiyor. Özellikle çocuklar için düzenlenen etkinlikte çarpışan araba, eğlenceli oyun grupları, gölge oyunları, Nasrettin Hoca ve musiki konserine yoğun ilgi gösteren Afyonkarahisarlılar, bol bol fotoğraf çekerek anı biriktirdiler. Çocuklarda, maskotlarla dans ederek doyasıya eğlendi. Panayır havasında geçen Ramazan etkinliklerinde çocuklara yönelik olduğu kadar yetişkinler için de musiki konserleri, şiir dinletileri ve söyleşiler düzenleniyor.

RAMAZAN ÇARŞISI DOLUP TAŞIYOR

Etkinliklere yoğun katılım sağlayan aileler, hem çocukları ile vakit geçiriyor hem de alışveriş çadırlarından ihtiyaçlarını temin edebiliyor. Ramazan boyunca musiki ve ilahi konserleri, çocuk tiyatroları, gölge oyunları ve farklı aktivitelere ev sahipliği yapacak olan Ramazan etkinlikleri her akşam Afyonkarahisarlılarla buluşmaya devam edecek.

ETKİNLİKLER DOLU DOLU GEÇİYOR

Semerkand Musiki grubunun sahne aldığı programda en güzel ilahiler seslendirildi. Musiki grubu okuduğu ilahi ve ezgilerle katılımcılara duygu yüklü bir akşam yaşattı. Meydanda düzenlenen etkinliklere vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Birbirinden ünlü ilahi sanatçılar ve dolu dolu etkinliklerin yer aldığı programlarımız, Ramazan boyunca devam edecek. 6 Nisan Perşembe akşamı ise Youtuber Sertaç Abi, Afyonkarahisarlılarla buluşacak.