Afyonkarahisar Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası, dijital dönüşüm konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla çakmak otelde düzenlenen kahvaltı etkinliğinde oda üyelerine yönelik eğitim ve tanıtım programı düzenledi.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren oda başkanı Erdal Sayar, dijital dönüşümü toplumsal ve sektörel ihtiyaçlara dijital teknolojilerin entegrasyonuyla çözüm bulma süreci olarak tanımladı. Dijital dönüşümün, iş akışlarının ve kültürün gelişmesi ve değişmesine odaklanan bir kavram olduğunu vurguladı. Yaratıcılık ve inovasyonun merkeze alındığı dijital dönüşüm hizmetlerinin, geleneksel yöntemlerden teknolojik yeniliklere geçişi kolaylaştırdığını ve daha verimli sonuçlar elde edilmesini sağladığını belirtti.

DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜN ÖNEMİ

Teknolojinin hızla ilerlemesiyle birlikte internet kullanımının her alana yayıldığını belirten Sayar, firmaların bu teknolojiden maksimum faydayı sağlamak için dijital teknolojiyi çalışma alanlarına entegre etmeye başladığını ifade etti. Sayar, gelecekte mesleklerin dijital dönüşüme ayak uydurmaması durumunda zorlanacaklarını ve bu nedenle mesleklerin geleceğe hazırlanmasının önemli olduğunu vurguladı. Muhasebe eğitiminde de dijitalleşmenin önemli bir başlık olduğunu belirtti.

MOBİL GÖÇ NOKTASI UYGULAMASI BAŞLIYOR MOBİL GÖÇ NOKTASI UYGULAMASI BAŞLIYOR

E-LOGO İLE İLGİLİ ÇALIŞMA PRENSİPLERİ VE UYGULAMALI EĞİTİM

Etkinlikte, e-logo bölge bayisi Eray Erbayram ve genel koordinatör Doruk Babagil tarafından oda üyelerine e-logo çalışma prensipleri ve uygulamalı eğitimi anlatıldı. Eğitimde, e-logo'nun işleyişi ve kullanımı hakkında detaylı bilgiler verildi.

Sunumun ardından oda başkanı Erdal Sayar, E-logo bölge bayisi Eray Erbayram, Genel Koordinatör Doruk Babagil ve Kanal Satış yöneticisi Tuğba Belge'ye plaket takdim etti. Bu takdim, katkılarından dolayı teşekkür etmek amacıyla gerçekleştirildi.

Kaynak: BÜLTEN