Afyonkarahisar Sakatlar Derneği iftar yemeğinde buluştu

Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Afyonkarahisar Şube Başkanı Faruk Özkara, düzenlediği iftar yemeğinde bir araya geldi.

Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Afyonkarahisar Şube Başkanı ve Afyonkarahisar Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Faruk Özkara Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu (WEFA) ile birlikte dün akşam düzenlediği iftar yemeği davetinde Melek Yüzler Down Kafe’de üyeleri ile bir araya geldi.

Faruk Özkara’nın iftar yemeği davetine Afyonkarahisar Kent Konseyi Başkanı Şemseddin Yasan ve eşi Emine Yasan, Kent Konseyi Başkan Yardımcısı Kemal Çekiç, Kent Konseyi Genel Sekreteri Emin Çengelci, Cansuyu Derneği Afyonkarahisar İl Temsilcisi Av. Mehmet Demir ve eşi, Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Afyonkarahisar Şube Başkanlığı Yönetim Kurulu ve çok sayıda engelli üye katılım sağladı.

“RABBİM BİRLİKTELİĞİMİZİ VE BERABERLİĞİMİZİ BOZMASIN”

Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Afyonkarahisar Şube Başkanı ve Afyonkarahisar Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Faruk Özkara iftar yemeği davetinde yaptığı açıklamada ülkemizde yaşanan deprem felaketine değinerek; “Malum ülkemizde yaşanan deprem hepimizin yüreklerini buruktu bu sebepten çok üzüntülüyüz. Bu iftar yemeğimizi depremzede kardeşlerimizle yapmakta isterdik. Bir daha ki etkinliklerimizi depremzede kardeşlerimizle yapmayı umut ediyoruz inşallah. Allah bizlere bir daha böyle afetler göstermesin inşallah. Bu güzel sosyal birlikteliğe maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın” ifadelerine yer verdi.