“AFYONKARAHİSAR İLKLERİN ŞEHRİ”         

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven Uçuş Okulu ve İhsaniye ziyareleri sonrası yazılı bir açıklama yayımladı. Yurdunuseven açıklamasında;

            Afyonkarahisar’ımız ve ülkemiz son yıl 21 yıl içerisinde gerçekleştirilen yatırımlarla daha da önemlisi istikrar sayesinde kesintisiz devam eden yatırımlarla tarihinde görülmemiş bir kalkınmayı yaşadı. 2000’li yılların başına kadar insanlar yedek parça korkusundan Avrupa üretim araba dahi alamazken bugün kendi yerli ve milli taşıtımız TOGG’u son teknolojiyle donattık. Bütün bu yatırım ve kalkınmayı her köşede her sokakta görmek mümkün. Afyonkarahisar’da bu anlamda yatırımların ve ilklerin şehri oldu. Yine bu doğrultuda Afyonkarahisar’ımızda bir yeniliğe adım atıyor girişimcilerimiz ile Uçuş Okulu açıyoruz. Aynı zamanda hava taksi hizmeti de verecek olan bu projemiz Afyonkarahisar’ımıza hayırlı olsun.

HEMŞEHRİLERİMİZDEN BENZERSİZ BİR SEVGİ VAR

            Daha önceki dönemleri görmüş yaşamış biri ve her daim Afyonkarahisar sokaklarında ismiyle tanınan biri olarak görüyorum ki 14 Mayıs seçimlerine yaklaştığımız şu dönemde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve bizlere çok büyük ve benzersiz bir sevgi ve muhabbet var. Tarafını belli ederek teröristlere, hainlere arkasını yaslayanlarla kol kola girenleri bu millet artık iyice tanıdı. İşte tam da bu nedenle  çaldığımız her kapıda aynı muhabbet ve sevgiyle karşılanıyoruz. İhsaniye’mizde ziyaret ettiğimiz Bozhüyük Köyü’nde hemşehrilerimiz bizleri bağrına bastı. Biz onlardan değil onlar bizden daha ileriye gitme sözü aldı. Gazlıgöl’de ziyaret ettiğimiz sanayi esnafımız, belde esnafımız bir kez daha “Arkanızdayız, yürüyün” dedi. Hamdolsun hemşehrilerimizin bu teveccühüne mazhar olmak bizler için ayrı güzel. Doğru yoldayız. Vatan ve millet sevgisiyle “Doğru Adımlarla Yola Devam…”