AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, sabahın erken saatlerinden itibaren esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Ziyaretler de Uluçay’a AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri İbrahim Yurdunuseven, Dr. Hasan Arslan, Merkez İlçe Başkan Vekili Serkan Mumyakmaz, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve il yönetim kurulu ve kadın kolları yönetim kurulu üyeleri eşlik ettiler.

Hüseyin Ceylan Uluçay

VATANDAŞIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ

Ziyaret sonrasında bir açıklama yapan Uluçay, “Hemşehrilerimizin sahada her zaman olduğu gibi yine bizlere ve AK Partimize karşı yoğun bir teveccühü olduğunu görüyoruz. Bizlerde esnaflarımızla ve hemşehrilerimizle bir araya gelerek kendilerinin taleplerini dinliyor, projelerimizi anlatarak fikir alışverişinde bulunuyoruz. Afyonkarahisar Yüzyılını başlatmak adına hemşehrilerimizle birlikte çok büyük projelere imza atacağız’’ dedi.

CANLI YAYINDA ÇİFTEYLE İNTİHAR PERFORMANSI CANLI YAYINDA ÇİFTEYLE İNTİHAR PERFORMANSI

Hüseyin Ceylan Uluçay

‘BÜYÜK GAYRETLE HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK’

Gençler ve kadınlarla alakalı pek çok projenin de olduğuna vurgu yapan Uluçay, ‘’Teknolojik projelerimiz başta olmak üzere birçok noktada çalışmalar yapıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın yarın açıklayacağı seçim beyannamemizin ardından bizde Afyonkarahisar için gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz projelerimizi bir bir hemşehrilerimize aktaracağız inşallah. Daha önce AK Belediyecilik anlayışıyla nasıl hizmet ettiysek yeni dönemde daha büyük gayretlerle hizmetlerimiz devam edecek’’ ifadelerini kullandı.

Hüseyin Ceylan Uluçay

Uluçay, ‘’Şehrimizin çehresini daha da güzelleştirerek Afyonkarahisar’ı dünya da olumlu yönde konuşulan bir noktaya taşımayı hedefliyoruz. Çünkü bizim derdimiz de sevdamızda Afyonkarahisar. Bizleri büyük bir teveccüh ile karşılayan esnaflarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.  

Kaynak: BÜLTEN