Afyonkarahisar Belediyesinden Öğretmenler Gününe Özel Konser

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’in himayelerinde ‘24 Kasım Öğretmenler Günü’ dolayısıyla Belediyemiz Kültür Sanat Akademisi tarafından konser verildi. Göreve geldiği ilk günden itibaren ‘Sosyal Belediyeciliğe’ önem veren Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, 24 Kasım Öğretmenler gününü de unutmadı.

Belediyemiz, gelecek nesillerin yetişmesine katkı sunan öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü özel bir konserle kutladı. Solistler Nuri Elçi, Hanife Günay ve Elif Geçe tarafından verilen konserde öğretmenler gönüllerince eğlendi. Mesleğini özveriyle yerine getiren öğretmenleri onurlandırmak amacıyla her yıl 24 Kasım'da kutlanan Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlediğimiz etkinliğe ilgi oldukça yoğundu. Özel konserde Kürşat Bertuğ Arıcan’ın şefliğini yaptığı Kültür Sanat Akademisi Müzik Grubu sevilen şarkıları öğretmenler için seslendirdi.

Belediye Şehir Tiyatrosu Salonunda Kültür Sanat Akademisi Müzik Bölümü tarafından verilen konser programına; Başkan Yardımcımız Murat Öner, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Nurullah Peker, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İhsan Akar ve çok sayıda öğretmen katıldı.

İki bolümden oluşan özel konserde Hoca Ahmet Yesevi Ortaokulu Müzik Öğretmeni Hasan Aymergen ve Şükrü Karadirek Ortaokulu Müzik Öğretmeni Emel Aksu tarafından da solo performanslar sunuldu. Seçkin eserler ve unutulmaz parçalar seslendiren öğretmenler katılımcılar tarafından tam not aldı.

Konser ardından Belediye Başkan Yardımcımız Murat Öner ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İhsan Akar, Müzik Grubuna çiçek ve hediye takdiminde bulundu.

Öğretmenler ise etkinlikten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Belediyemiz tarafından düzenlenen konser nedeni ile Başkanımız Mehmet Zeybek ve ekibine teşekkür etti.