Kocatepe Spor Kompleksi D-2 Çim Saha’da yapılan final maçında Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Hastanesi ile Afyon Et Entegre A.Ş. karşı karşıya geldi.

MİLLETVEKİLİ OLGUN’DAN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI MİLLETVEKİLİ OLGUN’DAN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

 Büyük bir mücadeleye sahne olan ve normal süresi karşılıklı gollerle 4-4 biten maçı penaltılarda Afyon Et Entegre A.Ş. kazandı. Final maçının ardından düzenlenen ödül töreninde, 17. ATSO Spor Oyunları’nın futbol branşı üçüncüsü İnşaat Mühendisleri Odası İl Temsilciliği’ne ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser kupa ve madalyalarını takdim etti.

Organizasyonun ikincisi olan AFSÜ Hastanesi’ne kupa ve madalyalarını ATSO Spor Oyunları Komisyonu Başkanı olan ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayrettin Güzbey takdim etti.

Futbol branşının şampiyonu Afyon Et Entegre A.Ş.’ye madalyaları ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser takdim ederken, kupayı Serteser ve Güzbey birlikte verdi. AFSÜ Genel Sekreteri Ziya Kutay Erşen ile İnşaat Mühendisleri Odası İl Temsilcisi Ahmet Neoldum’un da katıldığı madalya ve kupa töreni, toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi. CEMİLE KAYTAN

Editör: Afyon ZAFERİM