Bir yandanasfalt atılacak yollarda çalışmalarına devam eden Emirdağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleridiğer taraftan da ilçenin farklı mahallelerinde kaldırım ve kilitli parke döşeme çalışmalarını da hızlı birşekilde sürdürüyor.

Derbi Öncesi Dev Rekabet: Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin Milyarlık Takım Değerleri! Derbi Öncesi Dev Rekabet: Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin Milyarlık Takım Değerleri!

32 BİN 500 METREKARELİK ALAN 

İlçe tarihinde yüzyıllık asfaltlama çalışmaları gerçekleştirdiklerini ifade eden Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu "İlçemiz tarihinde görülmedik bir şekilde asfaltlama çalışması öncesi tüm ekiplerimizle adeta seferberlik ilan ettik. 17 bin 500 metrekarelik Afyon Yolu, 8 bin metrekarelik Elhan Yolu ve 7 bin metrekarelik Mezar Caddesi olmak üzere toplam 32 bin 500 metrekarelik alanı sıcak asfaltla buluşturacağız. Bu çalışmalar sonrası vatandaşlarımızla birlikte çektiğimiz sıkıntılara son vermiş olacağız. Emirdağlı vatandaşlarımız her şeyin en iyisine, en güzeline layık. Emirdağ Belediyemizin güçlü hizmet eliyle Emirdağ'da asfaltsız yol kalmayacak” dedi.  AFYON ZAFER