Afyonkarahisar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaşanabilecek sorunların önüne geçmek ve vatandaşların daha huzurlu bir kış geçirmeleri için almış olduğu tedbirleri tamamladı. ,

Necati Şaşmaz’ın fabrikasında patlama Necati Şaşmaz’ın fabrikasında patlama

Afyonkarahisar kışa hazır

Rahat bir kış dönemi geçirmek için şimdiden hazırlıklarını tamamlayan ekipler, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile bir araya gelerek yapılan hazırlıkları aktardı. Fen İşleri Müdürü Onur Sadioğlu, Yol ve Asfalt Birim Sorumlusu Onur Sürüç’ten bilgiler alan Başkan Mehmet Zeybek, tüm güçleriyle sahada olacakları mesajını verdi. Ziyarete Başkan Yardımcıları  Süleyman Karakuş ve Murat Öner de eşlik etti.

Afyonkarahisar kışa hazır

Çalışmalar aralıksız sürecek

Vatandaşların zorlu hava koşullarından en az şekilde etkilenmesi için teknik ekipman, personel ve lojistik destek ihtiyaçlarını belirleyerek, gerekli önlemleri alan Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, hizmetlerini aralıksız sürdürecek. Karla mücadelede tuz serici araçlar, greyderler, kazıyıcı- yükleyiciler, traktörler, 400 ton solisyon, 500 ton tuz ve 330 personel ile 7/24 kesintisiz çalışma gerçekleştirilecek.

Afyonkarahisar kışa hazır

Bereketli bir kış sezonu olsun

Başkan Zeybek konuya ilişkin açıklamasında deneyimli bir ekip ve ekipman ile kışa hazır olduklarını belirterek; “Yol asfalt, Park ve Bahçeler, Temizlik İşleri personellerimiz ve tüm iş makinelerimiz ile hazırız. Ekiplerimiz vatandaşlarımızın zorluklar ile karşılaşmaması için önlemleri aldı, hazırlıklarımız tamam. Karla mücadelede tuz serici araçlar, greyderler, kazıyıcı- yükleyiciler, traktörler, 400 ton solisyon, 500 ton tuz ve 330 personel ile çalışma gerçekleştirilecek. Kazasız belasız bol yağışlı bir kış dönemi geçirmeyi temenni ediyoruz. Hiç eksiğimiz yok, bereketli bir kış sezonu olsun. Ekip arkadaşlarıma da kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Afyonkarahisar kışa hazır

Kaynak: ODAK GAZATESİ