Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, Kurtuluş Caddesi’ndeki esnaf ve vatandaşları beraberinde; MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci, İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek, Merkez İlçe Başkanı İbrahim Danaoğlu, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclisi Üyesi Ahmet Zeki Ertürk, eski Merkez İlçe Başkanlarından İsmail Camgöz, Alevi Kültür Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı ve önceki dönem MHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Mustafa Güllü, geçmiş dönemlerde MHP'nin çeşitli kademelerinde yer almış yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziyaret etti.

sezer küçükkurt

AFYONKARAHİSAR’I BÜTÜN GÜZELLİKLERİ İLE GELİŞTİRİP, ZENGİNLEŞTİRECEĞİZ

MHP Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, esnaf ve vatandaşlara kendisine gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederek, "Şehirleri geleceğe hazırlama ve yarınlarını planlama sorumluluğunu üstlenmiş en önemli hizmet birimleri olan yerel yönetimlerin, kentin tarihini, kültürel, çevresel değerlerini ve dokusunu koruyup geleceğe taşıması, 'geçmiş ile geleceği birleştiren belediyecilik' anlayışının temelini oluşturmaktadır. Unutulmamalıdır ki, geçmişi olmayan bir şehrin, geleceği de olamaz. Hedefimiz, insanlarımızın her türlü ihtiyacını karşılarken kentimizin; tarihi, kültürü ve doğal çevresi ve kısacası bütün güzellikleri ile geliştirip, zenginleştirecek anlayışı hakim kılmaktır. Doğal, tarihi ve kültürel değerlerin kirlenmesini, tahrip edilmesini ve yok olmasını önlemek için, çevre ve kentleşme konusuna; bilimi ve aklı esas alan; tarihimiz, kültürümüz, inançlarımız ve milli menfaatlerimizle çatışmayan bir bakış açısıyla yaklaşılmalıdır. Kentlerde kültürel yozlaşmanın önlenmesi için, milli kültürün temel belirleyiciliği çerçevesinde kent ve kentlilik kültürü oluşturulmasına önem verilmelidir" dedi.

sezer küçükkurt

PROJELERİMİZ HAZIR, EN KISA SÜREDE HEMŞEHRİLERİMİZLE PAYLAŞACAĞIZ

Afyonkarahisar’ın günlük hayattaki en büyük sıkıntısının trafik soru olduğunun önemle altını çizen Küçükkurt, "Bu sorunu maalesef hepimiz birebir yaşıyoruz. Trafik sorunu otoparkla da bağlantılı bir sorun. Biz de bununla ilgili projelerimizi ürettik. Afyonkarahisar’ın muhtelif yerlerinde önce otoparkların yapılması sonrasında da trafikle ilgili gerekli düzenlemelerin yapılması gerekiyor. Bu yöndeki çalışmalarımızı projelerimizi hazırladık. İl Başkanımızın, Milletvekilimizin talimatları doğrultusunda en kısa sürede projelerimizle birlikte Afyonkarahisarların huzuruna çıkacağız. Afyonkarahisar'ın sorunlarının çözümü Allah'ın izniyle MHP teşkilatları tarafından gerçekleştirilecek" dedi.

sezer küçükkurt

Basın ilan kurumu Afyon toplantısında önemli bir karar aldı! Basın ilan kurumu Afyon toplantısında önemli bir karar aldı!

AFYONSPOR'A DESTEK VERDİ, FUTBOLCULARLA BİR ARAYA GELDİ

MHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Sezer Küçükkurt, beraberindeki heyetle birlikte esnaf ziyaretinin ardından şehrimizi TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta temsil eden takımımız Hes İlaç Afyonspor’un evinde Kırklarelispor Futbol A.Ş.’yi konuk ettiği karşılaşmasını izledi. Başkan Adayı Küçükkurt, "Her alanda iddialı bir Afyonkarahisar istiyoruz. Sporda da önde olacağız. Sporun şehri Afyonkarahisar'a şampiyonluk yakışır. Adım adım hep birlikte başaracağız" ifadelerini kullandı.

sezer küçükkurt

Kaynak: CEMİLE KAYTAN