Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, yoğun geçen saha çalışmaları kapsamında Çavuşbaş Mahallesi'nde pazar ziyareti gerçekleştirdi. Pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelen Köksal,  bölgede yaşam standartlarının geliştirilmesi gerektiğine dikkat çekti.

AFYONKARAHİSAR’IN ÖZÜNÜ YANSITAN BU BÖLGENİN İNSANLARI, YEREL YÖNETİMLERDE SÖZ SAHİBİ OLACAK

Çarşı pazar gezerek her fırsatta hemşerileri ile hasbihal eden Köksal, Çavuşbaş Mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi. Pazar esnafıyla da görüş alışverişinde bulunan Köksal, Karahisar Kalesi çevresinde şehre değer katan oluşumlara ihtiyaç duyulduğunu belirtti.

Her fırsatta esnafa danışmadan karar alınamayacağını söyleyen Başkan Adayı Köksal, şöyle konuştu: “Esnaflarımız baş tacımız diye her zaman söylüyoruz. Çavuşbaş Pazar yerinde hem halkımız hem de esnaflarımız zor koşullarla karşı karşıyalar. Tüm sorun ve şikayetleri dinledik. Atılacak adımlara birlikte karar vereceğiz. Bu bölge hak ettiği konuma kavuşacak. Bu bölgenin kalkınması için tarihi ve turistik değerlerin ön plana çıkarılmasına yönelik projeler hayata geçireceğiz. Afyonkarahisar’ın özünü yansıtan bu bölgenin insanları, yerel yönetimlerde söz sahibi olacak” ifadelerini kullandı.

MAKAMDA DEĞİL SAHADA OLACAĞIM

Köksal, hemşerilerinin kendisine yetki verip başkan seçmesi halinde makamda değil sahada olacağının sözünü vererek Nerede ne sorun varsa altyapıdan üst yapıya kadar hepsini tek tek çözeceğini ve hepsinin başında olacağının altını çizdi. Köksal  şöyle devam etti “ Aynı milletvekilliğimde olduğu gibi belediyede zorunlu haller dışında böyle oturup da keyif çatmayacağım. İşin başında olacağım. Sorunları aynı milletvekilliğimde olduğu gibi yerinde tespit edip o sorun çözülünceye kadar da o sorunun peşinde olacağım. Ben ölümden gayrı her şeyin çözümü olduğuna inanan bir insanım. Hepsini tek tek Allah’ın izniyle çözeceğiz” dedi.

AGC ODAK’ta toplandı! AGC ODAK’ta toplandı!

GENÇLİK MERKEZİ KURULACAK

Çavuşbaş mahallesi temaslarının ardından CHP Seçim Koordinasyon Merkezi’ne geçen Köksal, gençlerle bir araya geldi. Belediye bünyesinde Gençlik Meclisi kurulacağını ifade eden Köksal; “Her mahalleden gençlerimizden oluşan Gençlik Meclisimiz olacak. Gençlerin eleştirilerini dinleyerek görüşlerini dikkate alarak taleplerini yerine getireceğiz” dedi.

Kaynak: BÜLTEN