“300 Milyar Dolar Getirecekmiş, Sen Önce Danışmanını Getir”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayı Ethem Karahan Gazlıgöl Caddesi esnafını ziyaret etti. Karahan daha sonra AFJET Afyon spor maçına katıldı. Mecidiye’de esnafları ziyaret eden Karahan vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Afyonkarahisar merkezdeki seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Afyonkarahisar milletvekili adayı Ethem Karahan ziyaretlerde çalınmadık kapı sıkılmadık el bırakmıyor. Gençlerin yoğun ilgi ve teveccühü ile karşılaşan Karahan milletvekili seçildiğinde gençleri aldatanlardan değil, gençlerin sesi olacağını duyurdu. 

“300 milyar dolar getirecekmiş, sen önce danışmanını getir”

Karahan açıklamasında “300 milyar dolar uyuşturucu baronların tertemiz parasını getirecekmiş bay Kemal. Neye karşılık, neleri vadettin karşılığında? Aklı gidip geliyor… Bence yaşlandı bu emekli olması gerekiyor… Dünyanın en aşağılık insanları olan uyuşturucu baronlarıyla işbirliği yapacak ve onlarla yaptığı ticaretten 300 milyar dolar getirecekmiş. Seçimler Türkiye'de yapılıyor Kemal bey, Kolombiya'da değil. Sen 300 milyar doları geç, önce danışmanını getir, danışmanını” dedi.