2023 Yılının Mart Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi’nin 2023 yılının Mart ayı olağan toplantısı, ATSO Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten’in idaresinde ATSO Meclis Salonu’nda düzenlendi. Toplantının açılışını yapan ATSO Meclis Başkanı Çelikten, “Mübarek Ramazan ayımız hayırlı olsun. Geçmiş günlerde oluşan üzerimizdeki deprem sıkıntısını atmış şekilde toplandık; Allah’ım hepimizi kazalardan, belalardan korusun. Meclis toplantımızdan önce depremin çeşitli yönleri ve ilimizdeki depremlerin tarihçesi hakkında bilgi edindiğimiz panel düzenledik. Bizler düzgün, dürüst ve hayatımızın zorluğunu bilerek yaşamak durumundayız. Her günümüzün, her zamanın bir kıymeti var. Allah hepimizin yardımcısı olsun.” dedi.

Toplantının ikinci, üçüncü ve dördüncü gündem maddesinde ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol, Meclis Üyeleri’ni bilgilendirdi.

Toplantının ikinci gündem maddesinde 2023 yılı Şubat ayı karar özetleri oybirliğiyle kabul edildi.

Toplantının üçüncü gündem maddesinde 2023 yılı Şubat ayı Hesap Hülasası oybirliğiyle tasdik edildi.

Toplantının dördüncü gündem maddesinde ekmek fiyatı oybirliğiyle onaylandı.

Toplantının beşinci gündem maddesinde ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Kerem Güzel, Yönetim Kurulu’nun 2023 yılı Şubat-Mart faaliyetleri hakkında sunum yaptı.

Toplantının “Dilek ve Temenniler” bölümünde Meclis Üyeleri Ali İhsan Çiloğlu, İbrahim Savrukoğlu, Süleyman Çevik, Mustafa Bor ve Bediha Yıldız söz alarak görüşlerini dile getirdi.

Çelikten, Ramazan ayının hayırlı olmasını diledi ve katılımları dolayısıyla Meclis Üyeleri’ne teşekkür ederek toplantıyı kapattı.