“14 Mayıs’ta HDP ile ittifak yapan partilere izin vermeyeceğiz”

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Mehmet Emre Demiral, 14 Mayıs öncesi seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.  Demiral’ın Galericiler Sitesi ziyaretinde konuşan esnaflar,   “14 Mayıs’ta HDP ile ittifak yapan partilere izin vermeyeceğiz. Desteğimiz Cumhur İttifakına ve Milliyetçi Hareket Partisine olacak” dediler.

Genç ve dinamik aday olan Demiral, 7’den 77’ye her kesimin gönlüne giriyor. Seçim çalışmaları çerçevesinde Afyonkarahisar merkezde esnafı ziyaret eden Demiral’a, MHP İl Başkan Yardımcısı Recep Yaman, MHP Merkez İGM Üyesi Ahmet Zeki Ertürk ve ilçe teşkilatı eşlik etti. Seçim çalışmaları çerçevesinde galericiler sitesinde esnafı ziyaret eden Milletvekili adayı Mehmet Emre Demiral, yoğun ilgi ile karşılaştı. Dükkanları tek tek dolaşan Demiral, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, milletvekilliği seçimlerinde ise Milliyetçi Hareket Partisi’ne destek ve dua istedi.

Esnaf, “Desteğimiz Cumhur İttifakına ve Milliyetçi Hareket Partisine olacak”

Her girdiği dükkanda esnafın ve çalışanların desteğini alan Demiral, esnafla sohbet etti. Esnaflar ise, “14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerde desteğimiz ve oyumuz Cumhur ittifakına olacak. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oyumuzu Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a vereceğiz, milletvekilliği seçimlerinde ise Milliyetçi Hareket Partisi’ne oy vereceğiz. Afyonkarahisar esnafı HDP’lilerle ittifak yapan partilere izin vermez. Biz esnaf olarak kendi aramızda da konuşuyoruz. Muhalefetin gerçek yüzünü de biliyoruz. Hem kendimiz hemde eşimiz ve dostumuza gerçekleri anlatıyoruz. İnşallah 14 Mayıs’ta HDP ile ittifak yapanlara izin vermeyeceğiz. Bu seçimlerde vatanımızın riske atılmasına devletimizin ve milletimizin etkisiz ve güçsüz bırakılmasına Afyonkarahisarlıların gönlü razı olmaz. Desteğimiz Cumhur İttifakına ve Milliyetçi Hareket partisi Adaylarına olacak.” dediler.