ZEYBEK BAŞKAN MİLLİ BİRLİK CADDESİ’Nİ İNCELEDİ

         Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek Mecidiye Mahallesi Milli Birlik Caddesi’nde yapılan sıcak asfalt çalışmalarını inceledi.Gündüz yapılan kazının hemen akabinde sabaha kadar yapılan çalışmalar neticesinde gidiş-geliş yaklaşık 1 km’lik yol, sıcak asfalt ile buluştu. Çalışmaları Zeybek Başkan’da ekibi ile birlikte yerinde denetledi.Üst yapı ve sıcak asfalt seferberliği kapsamında ekiplerimizce Milli Birlik Caddesi yenilendi. Zeybek Başkan’da yapılan çalışmaları ziyaret etti, Fen İşleri Müdürü Onur Sadioğlu ve Yol Yapım Birim Sorumlusu Onur Sürüç’ten brifing aldı.Asfalt çalışmalarının ardından çizgileri çekilecek yol, gün içinde trafiğe açılacak.

EMEĞİ GEÇEN TÜM EKİP ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM

      Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, incelemelerin ardından cadde esnafıyla biraraya geldi. Bölge esnafı yolun asfaltlanmasından duyduğu memnuniyeti ifade ederek Belediye Başkanımıza teşekkür etti.

      Çalışmaların hızlı bir şekilde trafik akışını aksatmadan tamamlandığını söyleyen Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, “Yolun freze ile kazıma işlemini gündüz tamamladık, 24 saat geçmeden sabaha kadar da asfalt serimini gerçekleştirdik. Milli Birlik Caddesi bundan böyle sürücülerin daha konforlu yolculuk yapmaları için yeni bir görünüme kavuştu. Çalışmaları kısa sürede tamamlayan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyor, sürücülerimize kazasız belasız sürüşler diliyorum. Şehrimize hayırlı olsun. ” diye konuştu.