ZEYBEK BAŞKAN MERKEZ İLÇE YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI

        Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı’nın haftalık yönetim kurulu toplantısına katıldı. Zeybek Başkan’a Başkan Yardımcımız Süleyman Karakuş eşlik etti.

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı yönetim kurulu toplantısı; Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Başkan Yardımcımız Süleyman Karakuş ve yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile yapıldı. Zeybek Başkan 2019 yılından bu yana yaptığı hizmet ve yatırımları Merkez İlçe Başkanlığı yönetimi ile paylaştı. Eser ve hizmet Belediyeciliği anlayışı kapsamında Afyonkarahisar’ımıza kazandırılan yatırımların anlatıldığı toplantıda seçimlerde canla başla çalışan teşkilata da teşekkür edildi. Belediye Başkanımız, şehir genelinde yapılan çalışmalar ve projeler konusunda bilgiler verirken, planlanan çalışmaları da aktardı.

ÖZVERİYLE ÇALIŞAN ZİYA COŞKUN KARADENİZ VE TEŞKİLATA TEŞEKKÜR

Başkanımız Mehmet Zeybek, konuya ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “ AK Parti Merkez İlçe Başkanlığının haftalık Yönetim Kurulu toplantısına Başkan Yardımcım Süleyman Karakuş ile birlikte katıldık. Yönetim Kurulu üyelerimizle sohbet ederek göreve geldiğimiz günden itibaren yaptığımız yatırımlardan bahsettik. Seçimlerde gece gündüz demeden özveriyle çalışan Merkez İlçe teşkilatımıza Başkanımız Ziya Coşkun Karadeniz nezdinde teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verdi.