ZEYBEK BAŞKAN DERVİŞPAŞA MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

            Göreve geldiğinden bu yana gönül belediyeciliği ışığında, farkındalık oluşturan yönetim anlayışını ortaya koyarak sıkılmadık el, ayak basmadık mahalle bırakmayan Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, son ziyaretini Dervişpaşa Mahallesi’ne yaptı.

          Zeybek Başkan, Hz. Ali Cami’nde (Hastane Camii) kıldığı Cuma namazının ardından Mahalle Muhtarı Vedat Boztay ve mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Belediye Meclis Üyemiz Hulusi Ceylan, AK Parti İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan Yardımcımız Barış Dal ve birim müdürleriyle birlikte gerçekleşen ziyarette mahalle sakinlerinin talep ve şikâyetlerini dinleyen Başkanımız, yapılması gerekenleri ilgili birim amirlerine iletti.

‘Talepleri dinledik, sorunları yerinde gördük’

         Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek; “Seçimden bu yana her ay mahalle muhtarımızla toplantılar gerçekleştiriyor, kendi aramızda sorunları ve talepleri istişare ediyoruz. Yine her Cuma da bir mahallemizi ziyaret edip vatandaşlarımızın istek ve taleplerini dinleyip, sorunları yerinde görüp, vatandaşlarımızla hasbıhal ediyoruz. Bugün de Muhtarımızın daveti üzerine Dervişpaşa Mahallemizdeyiz. Vatandaşlarımızın taleplerini dinledik, sorunları yerinde gördük” dedi.  

         Dervişpaşa Mahallesi Muhtarı ise Vedat Boztay ise Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Muhtar Boztay “Sağolsun Başkanımız ve ekibini mahallemizde misafir ettik. Mahallemizin eksiklerini, yapılması gerekenleri ilettik. Ziyaretlerinden dolayı kendisine ve ekibine şükranlarımı sunuyorum” dedi.