Belediye Başkanı Zeybek, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası, Afyonkarahisar Ticaret Borsası, MÜSİAD Afyonkarahisar Şubesi ve Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini ziyaret etti. Başkan Zeybek’e Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş’ta eşlik etti.

“ÜRETEN VE ÇALIŞAN İŞ İNSANLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

İlk ziyaretini Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser, Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten ve Yönetim Kurulu Üyelerine gerçekleştiren Başkan Mehmet Zeybek, şehrimizin ekonomisi başta olmak üzere üreten ve çalışan iş insanlarımızın her zaman yanında olduklarını söyledi. 

“AFYONKARAHİSAR’IN GELİŞİMİNE KATKI SAĞLAMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Birlik ve beraberlik içerisinde Afyonkarahisar’ın gelişimine ve büyümesine katkı sağlamaya devam edeceklerini dile getiren Zeybek, ilimiz ekonomisine katkı sağlayan iş insanlarımızın bir çatı altında toplandığı Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Serteser ve Meclis Başkanı Çelikten’e faaliyetlerinde başarılar diledi.

“BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in bir sonraki ziyaret yeri Afyonkarahisar Ticaret Borsası oldu. Başkan Mehmet Mühsürler ile görüştü. Ülkemizin kırmızı et sektöründe önemli bir yere sahip olan üreticilerimizin taleplerini Başkan Mühsürler'den dinleyen Belediye Başkanı Zeybek, birlik ve beraberlik içerisinde şehrimiz için çalışmaya devam edeceklerini söyleyerek ev sahipliğinden dolayı Mühsürler’e teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

AFYONKARAHİSAR’I TANITMAYA DEVAM EDİYORUZ

MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ercan İşlek ve Yönetim Kurulu Üyelerini ’de ziyaret eden Başkan Mehmet Zeybek, şehrimizin istihdamında önemli pay sahibi olan iş insanları ile kentimizin geleceğiyle ilgili istişarede bulundu. Afyonkarahisar’ı tanıtmaya ve ekonomisini geliştirmeye devam ettiklerini aktaran Başkan Zeybek, MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ercan İşlek ve Yönetim Kurulu Üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

“ESNAFIMIZ EKONOMİNİN BEL KEMİĞİ”

Başkan Mehmet Zeybek’in son ziyareti, Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Mahmut Emin Birliktir ve Oda Başkanlarına oldu. Esnaflarımızın talep ve önerilerini oda başkanlarından dinleyen Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, esnafımızın ekonomimizin bel kemiği olduğuna işaret ederek Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Mahmut Emin Birliktir ve oda başkanlarına nazik ev sahipliklerinden dolayı teşekkür etti. Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti ifade eden Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hüsnü Serteser, Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten, Afyonkarahisar Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Mühsürler, MÜSİAD Afyonkarahisar Şube Başkanı Ercan İşlek ve Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mahmut Emin Birliktir ise Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş’a teşekkür ettiler. >>AFYON ZAFER

Editör: Afyon ZAFERİM